Bikers Bar Vodárna

Na baru jménem VODÁRNA se Vás ujme zkušená hostinská a můžete zde ochutnat klasické české, zahraniční i méně známé drinky. Z výběru nechybí ani tequilla, bourbon, whiskey a další alkohol. Venkovní kuchyň nabízí jak teplou, tak studenou kuchyni. Ochutnáte šťavnaté steaky, velké burgery, pečená křídla nebo žebra, klobásy, ale i různé saláty.

Ve vnitřní části baru je kvalitní ozvučení a projektor s plátnem, díky kterýmu je možný sledovat sportovní přenosy, klipy plný rockový muziky  nebo pořádat besedy a přednášky s projekcí.

V teplých dnech je možné posedět na zastřešené verandě nebo zahradě se slunečníky, kde můžete svlažit svoje vyprahlá hrdla a přitom zálibně prohlížet svůj zaparkovaný stroj. V případě, že se u nás chcete zdržet a náš vyhlášený KOZEL či PLZEŇ vám nedovolí sednout na mašinu, je možné si na blízké zahradě postavit stan a přenocovat.

V baru si můžete rezervovat jak jednotlivé stoly k uspořádání menších sešlostí, tak i celý prostor Bikers baru včetně zahrady k uspořádání větších společenských i kulturních akcí.

Tak co Vám ještě brání aby jste nás navštívili?

Případné rezervace a vše týkající se provozu baru směřujte na:

Jana - tel. +420 731 565 924

Comments are closed.

menu